linaria-1993
linaria-2016

1993'den GÜNÜMÜZE

cupcake

Linaria, Osman CİVELEK ve Kardeşleri öncülüğünde 20 yılı aşkın pastacılık tecrübesiyle değişen ve yenilenen Türkiye ile birlikte 1993’te Sincan’da pasta üretimi yapmak üzere faaliyete başlamıştır.

 Linaria ailesi kurulduğu tarihten itibaren faaliyet alanında sürekli yenilikler yapmış , Deroni marka çikolatası ve yeni mamul ürünleriyle 2000 yılından itibaren restoran-cafe işletmeciliğini de dahil ederek öncülüğünü devam ettirmiştir. 

Hakkımızda en iyi bilinen aslında sağlığa verdiğimiz değerdir. Linaria sağlığa giden en kısa yolun iyi beslenmeden geçtiği ilkesiyle, üretiminde bulunduğu her ürünün firmamız bünyesindeki Gıda Mühendislerinin analiziyleüretilmektedir. Siz değerli konuklarına yılın 12 ayı Linaria Cafe, Bistro, Pasta ve Restoranımız, Ankara’ da 6 Şubemiz 1 Üretim Fabrikamız ve 140 personelimizle sınırsız hizmet veriyoruz, yaz aylarında vazgeçilmez Balkonu ile konuklarına tam bir Bistro Keyfi yaşatıyoruz. Bunların yanı sıra; Soğuk, sıcak aradığınız her şeyi bulabileceğiniz cafe, bar, açık ve kapalı alanımız bulunmaktadır. Temizliği ve titizliği prensip edinmiş olan güler yüzlü personelimiz, sizlere en iyi hizmeti verebilmek ve isteklerinizi eksiksiz, hızlı bir şekilde yerine getirebilmek için her an hizmetinizdedir. Linaria ayrıcalığını yaşatmak ve memnuniyetimizi görmek için, siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan mutluluk duyarız ..

Linaria; Sincan, Yenikent ve Eryaman’da bulunan şubeleriyle Ankara’da şubeleşme ağına devam etmekte hizmet  kalitesini günbegün arttırmaktadır.

0
şube
0
yıl deneyim
0
çalışan
0
usta

Standartlarımız

Linaria prensiplerine bağlı çalışma sistemi ve işini sanatla yapmasıyla bir marka oldu.
cupcake

Yenilikçi

Her zaman kendini ve ürünlerini yenileyen, inovatif…

2. Sağlıklı

Hakkımızda en iyi bilinen aslında sağlığa verdiğimiz değerdir.

3. Sınırsız Hizmet

6 Şubemiz ve 140 personelimizle sınırsız hizmet veriyoruz…

4. Temizlik

Temizliği ve titizliği prensip edinmiş olan güler yüzlü personel…

GALERİ

cupcake